#121
Een Arabische prent met gevechtsscène. Glas gebarsten.
#80Capodimonte
Een lot van drie Italiaans aardewerken beelden van oude mannen. Gemerkt onderaan.
#241
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#172
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#41
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
#60
Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#284
Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 50/70 -
#86
2 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#101Hutschenreuter, Bavaria
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#211
Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H:52cmEstimate: € 40/60