Similar lots by type
-
#1
Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. email wijzerplaat gebarsten. Sleutel, slinger, bel en dekplaat achteraan manco.
Pendule de cheminée de style Louis XV en bronze doré. Cadran émail craquelé. Clé, pendule, cloche et couvercle arrière manquants.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#35
Een vierdelig toiletstelletje van amberkleurig en kleurloos glas, bestaande uit een karaf, twee flesjes en een bakje. Eén stop manco.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en verre ambré et incolore, composé d'une carafe, de deux bouteilles et d'un bol. Manque un bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15, 17 & 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22
Een lot van drie gekleurde vaasjes van Muranoglas. Allen gaaf.
Un lot de trois vases en verre de Murano coloré. Tous intacts.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 20, 29 & 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119
Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.
Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#86
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. (h: 31 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38
Drie verschillende glazen karaffen. Dop van de Whiskykaraf gebroken in de basis.
Trois carafes en verre différentes. Bouchon de carafe à whisky cassé dans la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#79
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43
Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
Un lot de neuf petites bouteilles incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#16Goebel, Germany
Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee gondelvormige asbakken en drie verschillende vaasjes.
Un lot de verre de Murano coloré, composé de deux cendriers en forme de gondole et de trois vases différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#260
Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#137
“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#263
Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h : 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.
Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#216R. Vermeylen
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234Bors à Couneins
Een gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet et en état de marche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#20
Een lampenvoet met meerkleurig porseleinen bloempjes. Enkele kleine beschadigingen.
Un pied de lampe avec des fleurs en porcelaine multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 30 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#190
Een lot glaswerk, bestaande uit een schenkkan met handgeschilderd bloemendecor, een gecraqueleerde schenkkan (barst? aan het oor), een roze vaasje en een vaasje met bloemendecor.
Un ensemble de verrerie, composé d'un pichet à décor floral peint à la main, d'un pichet craquelé (cheveu ? à l'oreille), d'un vase rose et d'un vase à décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 en 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162
Twee kleurloos kristallen asbakken.
Deux cendriers en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#228Paul Schouten
“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 197.00 €Dim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600