Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
Online only
Dim. Ø: 11 & 20 cm
SKU: 2510210136.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #136
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #22

    Een lot van drie gekleurde vaasjes van Muranoglas. Allen gaaf.

    Un lot de trois vases en verre de Murano coloré. Tous intacts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20, 29 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #86

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #137

    “Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #79

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.

    Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #119

    Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.

    Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #38

    Drie verschillende glazen karaffen. Dop van de Whiskykaraf gebroken in de basis.

    Trois carafes en verre différentes. Bouchon de carafe à whisky cassé dans la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 - 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #260

    Een gevarieerd lot glaswerk.

    Un lot varié de verrerie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #1

    Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. email wijzerplaat gebarsten. Sleutel, slinger, bel en dekplaat achteraan manco.

    Pendule de cheminée de style Louis XV en bronze doré. Cadran émail craquelé. Clé, pendule, cloche et couvercle arrière manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #43

    Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.

    Un lot de neuf petites bouteilles incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #35

    Een vierdelig toiletstelletje van amberkleurig en kleurloos glas, bestaande uit een karaf, twee flesjes en een bakje. Eén stop manco.

    Un nécessaire de toilette quatre pièces en verre ambré et incolore, composé d'une carafe, de deux bouteilles et d'un bol. Manque un bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15, 17 & 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #16
    Goebel, Germany

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee gondelvormige asbakken en drie verschillende vaasjes.

    Un lot de verre de Murano coloré, composé de deux cendriers en forme de gondole et de trois vases différents.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

    Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #75

    Drie ingekaderde naaldwerkjes.

    Trois broderies encadrées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 28; 46 x 50 & 29 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #228
    Paul Schouten

    “Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 78 x 115 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #130
    Louis Belen

    “Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.

    ”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #27

    Een vleessnijbestek in houten staander met messingen pootjes.

    Un ensemble de couverts à viande dans un support en bois avec des pieds en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #263

    Een doofpot van ijzer en messing.

    Un étouffoir en fer et laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #304

    Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen en kettingen met hangers bezet met parels en kristal.

    Un lot de bijoux en argent dont deux bagues et colliers avec pendentifs sertis de perles et cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #217

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #238

    “Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    “Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.

    Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #63

    “Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.

    Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #218
    R. Vermeylen

    “Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.

    Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More