No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#195Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#297“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#191Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25