Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
Online only
SKU: 0104190028.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #28
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #252
    Albert Saverys

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.

    “Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #320

    Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54
    M. Hohner

    Een ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #253
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #285

    Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.

    No longer available
    Online only
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #223
    Valentijn De Waele
    Period: °Hamme 1918

    “Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.

    “Arbres”. Paire de dessin en fusain sur papier. Signés. Encadrés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #324
    Akai AP-Q310

    Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #250
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #125

    Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #225
    Fernand Comhaire

    “Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.

    “Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More