Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
Online only
SKU: 0104190028.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #28
Estimate: € 25 / 40

  • #200
    Anita De Baaij

    “Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #158
    Irididi

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een paar reproducties van Griekse iconen.

    Paire de reproductions d’icônes grecques.
    Online only
    Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Laurent Moonens

    “Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #272

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35
    Yashika T3

    Een compactcamera op batterijen. In tasje.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #122
    Lode Sebregts

    ”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.
    Online only
    Dim. 24 x 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #153
    Pablo

    “Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

    Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #159
    M. Van lent

    “Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Online only
    Estimate: € 25 / 50

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00