Similar lots by type
-
#74Amilcare Santini
Een Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
-
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
-
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
-
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
-
#155
Een lot van 4 varia beeldjes, diverse afbeeldingen in hout, steen, been en metaal.
A lot of 4 miscellaneous figurines, various images in wood, stone, ivory, and metal. -
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
-
#69
Een varia lot brocante, bestaande uit verzilverde, koperen, houten items, koffie-en theekan, flacons, borstel, asbak, etc.
-
#340
Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs. -
#92
Een lot fin de slècle glas, met vazen, karaffen en glazen. Diverse veelkleurige decors.
-
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
-
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.
-
-
#43Eumig
Een vintage 8mm, Eumig P8 Phonomatic projector, in originele verpakking.
-
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
-
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
-
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
-
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
-
#91
Een lot varia Afrikaanse items, bestaande uit een houten beeldje, stenen beeldje, 2 houten gelaten wanddeco en een masker.
-
#17
Een lot varia Aziatische items, bestaande uit een bronzen Thais beeldje, Oude Wijze, fijn snijwerk uit bot, 2 godinnen in houtsnijwerk, Bali en een Boeddha hoofd in lava steen.
-
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#200
Een vintage zeteltje in riet, de rug/rand zit los.
A vintage small chair in rattan, the back/rim is loose.
Other lots in this auction
-
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#9Capodimonte
“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#93
Een lot van 6 stuks vintage aardewerk en porselein bestaande uit een zittende Mexicaan, een giraf, een vogeltje, een huislijk tafereel, een bord en een schaal.
A lot of 6 pieces of vintage earthenware and porcelain consisting of a seated Mexican figurine, a giraffe, a bird, a domestic scene, a plate, and a bowl. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
-
#41Robbedoes
Een lot van 8 Robbedoes verzamelde nummers, hardcovers. 129, 136, 144, 145, 147, 148, 149, 150.
-
#10
Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
-
#211Yourin Artiom Perkeo
“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunstoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
"Children in egg". A pair of vintage plastic figurines, with one by Yourin Artiom for Perkeo. -
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
-
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.