#76
Een lot vintage camera-apparatuur uit de 20e eeuw, bestaande uit een Voigtländer V.P. twin-lens meetzoekercamera met Compur-lens (1930-1940), een Bell & Howell 8mm filmcamera model 134 van metaal en bakeliet (ca. midden 20e eeuw), en een Agfa Synchro-Box camera van zwart metaal met lederen bekleding (ca. midden 20e eeuw). Bijgevoegd wat andere toebehoren.
Online onlyPlace a bid › -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#227
Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century. -
#17
#242
Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#4
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#56Crystal Maastricht
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.