Similar lots by type
-
#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#319Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#318Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#316Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#93Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#325Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#312Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#283Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#323PS-67 ScottEen direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#288Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#95Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#115“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#322209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#313Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#286Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#287SamsoniteTwee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cmEstimate: € 180 / 260 -
#114KaiserEen balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#284Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 20 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#314John warminkEen replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#317Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#282Royal Sphinx, MaastrichtTwee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#315Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kelkvaas op geborsteld metalen voet, een groen en een blauw schaaltje en een klein groen bol vaasje. Bijgevoegd een geslepen kleurloze vierkante vaas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#264ImhofEen messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#214“Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.
“Portrait de fille”. Pastel sur papier.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#239Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#28Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#33Een lot van 14 diverse aardewerken borden.
Lot de 14 assiettes diverses en faïence.No longer availableOnline onlyEstimate: € 28 / 34 -
#234Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#136Een paar appliques van koper en glas met twee lichtpunten, versierd met pendeloques.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#291Een vogel van blauw Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#188P. KleeTwee reproducties.
Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#200Anita De Baaij“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#10Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40 / 50

