Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een klepkan, twee kannetjes, een kruik, vier verschillende vazen (één gerestaureerd), een dekselvaas (schilfer), een asbak, een bordje en een grote schotel. Allen gemerkt.
De Porceleyne Fles

Online only
Dim. h: 14 - 31 cm
SKU: 2606190019.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #19
Estimate: € 60 / 70

Other lots by De Porceleyne Fles

  • #9
    De Porceleyne Fles

    Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 7,5 - 39 cm
    Estimate: € 30 / 60

  • #176

    Online only
    Dim. h: 21 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #130
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Twee driedelige setjes van meerkleurig Gouda-plateel met decors ‘Amoon’ en ‘Crocus’.

    Online only
    Dim. h: 7 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106
    Flora, Gouda

    Online only
    Dim. h: 10 & 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #28
    Schoonhoven, Holland

    Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een art nouveau kandelaar en kruik, een kannetje, een asbak en twee sierbordjes.

    Online only
    Dim. h: 7,5 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #64
    Céramique Montoise

    Een art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #159
    Dubois, Bouffioulx

    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #78
    Céramique Montoise

    Twee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180

    Online only
    Dim. h: 16 - 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #169
    Dubois, Bouffioulx

    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #56

    Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #39
    Eerste Steenwijker Kunst AArdewerk Fabriek

    Een kommetje, een kruik en een platte kruik van meerkleurig plateel. respectievelijke decors 273, 285 & 242. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 9 -23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #132

    een vaasje van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Online only
    Estimate: € 25 / 30

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00