Other lots by De Porceleyne Fles
#9De Porceleyne Fles
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 7,5 - 39 cmEstimate: € 30/60
#105Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#17Regina, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 33 cmEstimate: € 40/60 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#150Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#18Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#103Flora, Gouda
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee lage tazza’s, een vaas op voet en een asbak. Onderaan gemerkt. Decor ‘Rimini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 3 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#61Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een voorraadpot (Sembi), een dekselvaas (Avisa), Een vaas op voet en een diepe schaal (Boston) en twee platte schotels (Gandia). Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 60/100 -
#114
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70/80 -
#89Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#110Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#46
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 26 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#111Royal Zuid-Holland, Gouda
Een hoge kandelaar en een vaasje van meerkleurig plateel. Decor ‘Anjer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 10 & 38 cmEstimate: € 30/40