Other lots by De Porceleyne Fles
#9De Porceleyne FlesEen lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 39 cmEstimate: € 30 / 60
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#106Flora, GoudaEen lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64Céramique MontoiseEen art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#159Dubois, BouffioulxVijf kannetjes van geglazuurd steengoed, versierd met een Franse lelie. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Céramique MontoiseTwee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#39Eerste Steenwijker Kunst AArdewerk FabriekEen kommetje, een kruik en een platte kruik van meerkleurig plateel. respectievelijke decors 273, 285 & 242. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 -23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#132een vaasje van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30