Other lots by De Porceleyne Fles
#9De Porceleyne Fles
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie dekselvazen (twee zonder deksel), twee verschillende vazen, een lampenvoet, een kleine kandelaar, een dekselpot, drie schaaltjes en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 7,5 - 39 cmEstimate: € 30 / 60
#105Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#98Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#87Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 & 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie vazen, een cachepot, twee kruiken, een schenkkan, een klepkan en een tabakspot. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#43
Een art nouveau vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145
Een gevarieerd lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit twee kruikjes, een vaasje, een schoteltje, een potje, een diepe schaal en twee oorschalen, waarbij één op voet. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 5 - 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#96
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#153Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Céramique Montoise
Een art deco siervaas van meerkleurig aardewerk. Ontwerp van A. Dubois. Decor 157. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#123Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel uit de serie ‘Unique Metallique’, versierd met een pauw op een tak. Decor van Jan van Schaik. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 60