#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#279Stervormig luchtertje zonder kapjes.
No longer availableOnline only -
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#129Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#60Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#136Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60