#294Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#46Een brons gegoten beeldje van een windhond.
A bronze cast statue of a greyhound.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Een set van twee polychrome beelden in Capodimonte stijl, Italiaans werk.
A set of two polychrome statues in the Capodimonte style, Italian work.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 15 / 25 -
#20Een Fu Xing beeld in Chinees porselein, tweede helft 20ste eeuw. Mist een deel van de hoofdtooi.
A Fu Xing figure in Chinese porcelain, second half of the 20th century. Missing part of the headdress.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#81Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.No longer availableOnline onlyDim. l 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 cmEstimate: € 50 / 60