#39Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase.No longer availableOnline onlyDim. 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#215Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 80 -
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#143Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 24 x 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#136Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40