#91Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#264Hertel-JacobEen lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
#36Een vintage design vaas met organische vorm. Vermoedelijk Murano.
A vintage design vase with an organic shape. Presumably Murano.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20