#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#7Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
A set of 2 cloisonné vases, blue with floral decoration, one of the vases is dented.No longer availableOnline onlyDim. h 23.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
A ginger jar in Chinese porcelain adorned with lucky symbols on a floral background.No longer availableOnline onlyDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60