Other lots in this auction
-
#210SatsumaEen Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65OsakaEen Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 15 / 25 -
#54Vichy Porcelaine de CouleuvreEen vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Val Saint LambertEen lot van 8 kristallen onderzetters. Waarvan 6 met sterrenbeelden en twee grotere (fruit & rozen).
A lot of 8 crystal coasters. 6 with zodiac signs and two larger ones (fruit & roses).No longer availableOnline onlyDim. Ø 9 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104IfocoEen vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
A vintage binoculars in leather case. Marked Ifoco, 7x50 Field 7.1.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#183Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#135JunghansEen antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
An antique table clock with a wooden sculpted casing. Marked on the enamel dial, which is crackled.No longer availableOnline onlyDim. 46,5 x 28 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#99Kaiser W. GermanyEen lot van 7 polychroom porseleinen vogeltjes. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50

