Similar lots by type
-
#123Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 5 / 10 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#32Bequet, QuaregnonEen lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.No longer availableOnline onlyDim. 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#80SatsumaEen paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 20 / 40 -
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
A white antique water pitcher with a raised flower motif.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#79Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#50Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#186Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15 / 25 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#157Maria Innocentia HummelEen lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#71Rozé SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé
A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een verroest metalen vogeldrinkbakje met twee vogel figuurtjes.
A rusty metal bird drinking bowl with two bird figurines.No longer availableOnline onlyDim. 48cmEstimate: € 10 / 20 -
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 25 / 35 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.No longer availableOnline onlyDim. H. 37 cmEstimate: € 409 / 60 -
#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een lot van 3 oude boeken over Belgie, La Libre Belgique 1914-18, Bulletin officiel de l’exposition de Bruxelles 1933-35 en La Belgique (les musees d’Europe).
A lot of 3 old books on Belgium, La Libre Belgique 1914-18, Official Bulletin of the Brussels Exhibition 1933-35, and Belgium (European museums).No longer availableOnline onlyDim. 30 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35

