#54Victor RentyPeriod: 1923-2017“Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Kadezicht", a painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61Een zilveren specerijenstel, William Suckling Ltd, Birmingham, England, 1929 (jaarletter E). 90 gram.
#237Een messing tafellamp in de vorm van een vijfarmige kandelaar. Met lampenkapjes.
A brass table lamp in the shape of a five-armed candelabra. With lampshades.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.
A hand-knotted carpet, wool and silk.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 150 / 200 -
#67Twee peuters, een paar beelden van gepatineerd gips. Terra cotta look. Gemerkt BBW, Museum pieces.
Two toddlers, a pair of patinated plaster sculptures. Terra cotta look. Marked BBW, Museum pieces.No longer availableDim. Hoogte 34 & 43 cmEstimate: € 70 / 100 -
#337Period: 1903Een mechanische rekenmachine, Adix Company. Gefabriceerd door Pallweber & Bordt, Mannheim, Duitsland, 1903.
A mechanical calculator, Adix Company. Manufactured by Pallweber & Bordt, Mannheim, Germany, 1903.No longer availableDim. H 3, B 16, D 10 cmEstimate: € 50 / 75 -
#419YombéHouten beeld van een gehurkte Pfemba moeder met kind. Voorzien van tatoeages, nsunga aan de armen en met een mpu op het hoofd.
Wooden statue of a crouching Pfemba mother with child. Adorned with tattoos, nsunga on the arms, and wearing a mpu on the head.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#107Louis VuitonEen Tennis-tas van Louis Vuiton. Circa jaren ‘70.
A tennis bag by Louis Vuitton. Circa 1970s.No longer availableDim. 31 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#226Een lage vitrinekast in Engelse stijl. Drie deuren.
A low display cabinet in English style. Three doors.No longer availableDim. H 114, B 135, D 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een groot lot van kristallen Swarovski diertjes en insecten. Waaronder; beren, honden, vlinders, zwanen, een egel en een grote reiger met gekleurde delen. Toegevoegd enkele presentatiespiegeltjes en twee stukken met schade.
A large lot of crystal Swarovski animals and insects. Including bears, dogs, butterflies, swans, a hedgehog, and a large heron with colored parts. Added are some miniature mirrors and two damaged pieces.No longer availableDim. Hoogte 2-15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#551‘Mickey Mouse & Pluto’, drie potloodhouders, een boekensteun en een beeldje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Gemerkt C C Perpignan en W. D. P. Jaren 60. Het beeldje van Mickey Mouse heeft een beetje schilferschade.
‘Mickey Mouse & Pluto’, three pencil holders, a bookend, and a multicolored glazed ceramic figurine. Marked C C Perpignan and W. D. P. 1960s. The Mickey Mouse figurine has some flake damage.No longer availableDim. Hoogte 11-19 cmEstimate: € 75 / 100 -
#148Harrison Fisher & Co.Een massief zilveren inktstel met potjes van geslepen kristal. Gemerkt H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. De basis heeft een brutogewicht van 665 gram.
A solid silver inkstand with jars of cut crystal. Marked H.F. & Co. Harrison Fischer & Co, Sheffield 1912. The base has a total weight of 665 grams.No longer availableDim. B 23, D 16, H 7 cmEstimate: € 500 / 700