Other lots in this auction
-
#33Daum, FranceNegen messenleggers van gegraveerd kristal.
Neuf porte-couteaux en cristal gravé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#28Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#62Biscuit vaasje wit, bloemen/vogel tekeninggemarkeerd Kaiser, W Germany - 468/19.
Vase en biscuit blanc, dessin fleur/oiseau marqué Kaiser, W Germany - 468/19.No longer availableOnline onlyDim. h19cm Ø10,5cmEstimate: € 15 / 25 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#113Hergé - Moulinsartlot 2 miniatuur auto’s in display, “Kuifje”, gemerkt onderaan “Hergé-Moulinsart”.
lot 2 voitures miniatures en vitrine, "Tintin", marquées en bas "Hergé-Moulinsart".No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#148Een witgelakte loomchair.
Chaise loom laquée blanche.No longer availableOnline onlyDim. h 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#182Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#217Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
Plat ovale en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#42Vier romantische groepjes van Italiaans porselein en een kopje van gips.
Quatre groupes romantiques en porcelaine italienne et une coupe en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25

