#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#267Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.
#138Een blauw Boheems kristallen karaf.
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampvoet.
#82Een Chinese replica van een Gunto type 98. Tsuka en tsuba los.
A Chinese replica of a Gunto type 98. Tsuka and tsuba separate.No longer availableOnline onlyDim. l: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#73Een vintage ‘70 vaas met groen in de massa.
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#53Een lot van Chinees en japans porselein omvattend 2 kommen en 5 vaasjes.
A flat earthenware vase, a wooden storage box, an ebony elephant and a rectangular box (cracked) with lid. African work.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80