Other lots in this auction
-
#506Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#489Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#671Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.
A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297Ruggeri, MantuaEen viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.
A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93CartierEen kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.
A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#118Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.
A bronze plaque with a relief of a lion.No longer availableDim. 38 x 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#63Een groot lot papieren betaalbiljetten.
A large lot of paper payment notes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
An 18 kt yellow gold signet ring.No longer availableDim. 1,78 g brutEstimate: € 80 / 120 -
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#665Emporio ArmaniEen polshorloge Emporio Armani AR0398 met een quartz uurwerk, chronograaf en datumaanduiding. De waterbestendigheid is 5ATM. Showroommodel, in originele verpakking.
A wristwatch Emporio Armani AR0398 with a quartz movement, chronograph, and date display. Water resistance of 5ATM. Showroom model, in original packaging.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.No longer availableEstimate: € 150 / 250

