#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#406Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
#692Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.
"Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een donker eikenhouten credenskastje in Neogotische stijl met figuratief snijwerk. 1 deurtje bovenaan en open schap onderaan.
A dark oak credenza cabinet in Neo-Gothic style with figurative carvings. 1 door at the top and open shelf at the bottom.No longer availableDim. 123 x 44 x 66 cmEstimate: € 100 / 150