Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.

A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.
SKU: 1712240298.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 40 / 50

  • #606

    Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.

    A rectangular oak coffee table in rustic style.
    Dim. 44 x 195 x 115 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #321

    Estimate: € 60 / 70
  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #519

    Een sac-à-perles luchter van kristal.

    A crystal sac-à-perles chandelier.
    Estimate: € 100 / 150
  • #562
    Deknudt

    Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lange rechthoekige lijst en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".
    Dim. 137 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #564

    Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.

    An earthenware Moseka candlestick. Congo.
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #388

    Een houten gesculpteerd Afrikaans masker.

    A wooden sculpted African mask.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00