Een lot documenten met betrekking tot de kroning van King George IV & Queen Elizabeth (II) in ‘37 & ‘53.

A lot of documents regarding the coronation of King George IV & Queen Elizabeth II in '37 & '53.
SKU: 1712240298.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 40 / 50

  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #310

    Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.

    Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.
    Dim. 42 g brut
    Estimate: € 35 / 40
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #121

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.

    A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #413
    Satsuma

    Een paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.

    A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #89
    August Costenoble
    Period: 1894-1976

    “Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.

    "Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00