Similar lots by type
-
#74
Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#279
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#36
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 50/70 -
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#68
Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#287
Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#101
Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#121
Een lot porselein bestaande uit een vaasje gedecoreerd met vogels, een schoteltje met groene vogels en planten in het decor en een meerkleurig juwelenpotje.
Lot de porcelaine composé d'un vase à décor d'oiseaux, d'une soucoupe à décor d'oiseaux verts et végétaux et d'un pot à bijoux multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 4,5 - 13 cmEstimate: € 20/25 -
#177Capodimonte
“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 35/40 -
#173Capodimonte
“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#46Kaiser w. Germany
Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø 31,5 cmEstimate: € 30/35 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#23Boch La Louvière
Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15/25 -
#35
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de la famille rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 70/100 -
#169Capodimonte
Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 35/40 -
#27
Een lot van vier antieke Chinees porseleinen bordjes met Imaridecors. Zware beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Lot de quatre assiettes anciennes en porcelaine de Chine à décors Imari. De gros dégâts. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80 -
#13Sitzendorf
“Napoleon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes”. Een meerkleuirg porseleinen groep. Handje los en beschadigd. Gemerkt.
Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#176Lo Scricciolo, Italy
“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#250
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#191
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 50/70 -
#22
Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15/20 -
#155
“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 18 x 13 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#92
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#42Kaiser, Germany
Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25/35 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#141
Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#232
Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda
No longer availableOnline only -
#152
“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 60/80 -
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#135
Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.
Sculpture en bois patiné blanc sur socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100