#158
Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#54Märklin 4000 & 4040
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#91
“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#162
Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/30 -
#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50/100 -
#27
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 11 cm -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#106
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
Deux reproductions de voiliers. d’après Montague Dawson et K.A. Griffin.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 80 & 55 x 81 cmEstimate: € 25/30 -
#116
Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 60 cm -
#12
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#136
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#18Rasteli
Een paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm