#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#9Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#88“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#64Hubert BequetEen sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#60le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#57Pe. De. (Pieter Dienes)Een oude koffiemolen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#13Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm