#14
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#96Jef De Leeuw
“Zonnebloemen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/14 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 18,5 x 27 cm -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85
“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34Nao
“Jonge vrouw met groentenmand en gans”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25 cm -
#151
Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#12
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#154
Vier verschillende halssnoeren en twee paar oorbellen van hout één ervan bezet met leder.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only