#11
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#145
Drie verschillende halssnoeren van zilver bezet met jade, roze kwarts en een trommelsteen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#4
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cm -
#88
“Geisha met spiegel”. Een tekening op textiel. Beschadiging aan de kader.
No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cm -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#152
Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 59.00 €Estimate: € 60/100 -
#134
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#5
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17 cm -
#162
Acht verschillende halssnoeren met fantasieparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/30 -
#148
Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#19
Een paar kandelaars van brons en bakeliet (?) in barokke stijl. Eén bobèche manco en ééntje met wat schade aan het bakeliet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm