#4
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#62
Een vijfhoekige coupe van blauw en groen glas. Vermoedelijk Italiaans.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 32 cm -
#68
Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#52Märklin 3308
No longer availableOnline onlyActive bid: 49.00 €Estimate: € 70 / 90 -
#128
Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#147
Twee verschillende lange halssnoeren en een hanger van malagiet met bijpassende ring van zilver.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#94
Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.
No longer availableOnline onlyActive bid: 43.64 €Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm -
#160
Een halssnoer met kralen van jaspis en een broche met bijpassende ring en oorbellen van zilver bezet met amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80 / 120