Other lots by Jumbo, Gouda
Similar lots by type
-
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#54Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een schenkkan, een dekselpot en twee klompjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 4 - 27 cm -
#55Céramique Montoise
Een groot lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, zes vazen, twee dekseldozen en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 37 cmEstimate: € 25 / 50 -
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35 / 50 -
#48Ivora, Gouda
Een bolle vaas en een tabakspot van meerkleurig plateel met decor ‘Mat 23’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 25 / 50 -
#31Céramiqe Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een vierdelig rokersstelletje op rond dienblad, een vaas en een grote achthoekige schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 3 - 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#46Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, drie vazen, een tabakspot en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 15 / 35 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee pique-fleurs, een kwispedoor, een vaas op voet, een kandelaar en een bol kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43
Een lot meerkleurig plateel met Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie schenkkannen, een kruikje, een asbak en een sierschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20 / 35 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#47Céramique Montoise
Vier verschillende art deco vazen van meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 12 - 36 cmEstimate: € 20 / 50 -
#38Arnhemsche Fayencefabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kruiken, twee vazen en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Royal Zuid-Holland
Een bolle kruik en een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Rolinde’. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 28 - 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel uit Gouda, bestaande uit een tabakspot, een dekseldoos en twee vazen. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#50Grégoire
Een grote oorvaas van meerkleurig geglazuurd steengoed, versierd met een reliëfecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#134Faïencerie René Dubois, Mons
Drie stuks aardewerk, bestaande uit drie vazen, twee schenkkannen, een kleine jardinière en een kleine schouwpendule. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 15 / 40 -
#90
Een lot Hollands aardewerk met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit zes verschillende vazen en een schenkkan. Enkele gemerkt van ‘Ram’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 14 - 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Arnhemsche Fayencefabriek
Een grote en een kleine vaas van Hollands plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 20 / 40 -
#125Céramique Montoise
Een lot meerkleurgig Bergens plateel, bestaande uit vier verschillende vaasjes, een hoog schenkkannetje, een klompje en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit acht verschillende schotels en schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 16 - 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#63Royal Zuid-Holland
Een jeneverkruik en een ronde schaal van glanzend plateel met decor ‘Yselstroom’. Onderaan gemerkt. 1919.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 27; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, een lampvoet en een klein vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 32 cm -
#7Flora, Gouda
Een lot meerkleurig mat plateel, bestaande uit een schenkkan, een dekselvaas, drie asbakken, twee dekseldoosjes, een bol vaasje e,n vijf verschillende schalen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 - 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40 / 60