Similar lots by type
-
#95
Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/50 -
#287Samsonite
Twee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cmEstimate: € 180/260 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#289
“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/20 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20 -
#312
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#320
Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/40 -
#318
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/30 -
#114Kaiser
Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15/20 -
#319
Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 35/50 -
#317Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#325
Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#322209 S Electronic Philips
Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#321Westinghouse
Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 25/35 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#286
Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#35Yashika T3
Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#314John warmink
Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#323PS-67 Scott
Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#316
Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#115
“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#205Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#164
Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70/120 -
#74
Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 10/15 -
#294
Een lot glazen vingerkommetjes, waarbij zes kleurloze, twee roze en vier groene.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cmEstimate: € 15/20 -
#122Lode Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#110
Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/70 -
#83
Twee houten doosjes, waarbij één met een deksel en het andere gemaakt uit notenwortelhout met twee kleine lades.
Deux petites boîtes en bois, dont une avec un couvercle, l’autre en bois de ronce à deux petits tiroirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7,5 & 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#39
Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#307
“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15/25 -
#296L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#23
Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20/25 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10/15