Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.

Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.

Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.
SKU: 2710150051.
Category: Kristal.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.

    Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #757

    Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #718

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.

    Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #463
    Lalique, france

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #452

    Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.

    Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    Twee boterpotjes van kleurloos geslepen kristal. Kleine randschade.

    Deux beurriers en cristal incolore. Petits usures au bord.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #348
    Val St. Lambert

    Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    “Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.

    “Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.
    No longer available
    Dim. Steinbach
    Estimate: € 20 / 30
  • #149
    Val St-Lambert e.a.

    Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.

    Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.

    Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #428

    Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.

    Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #53

    Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.

    Deux drageoirs en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #178
    Val St. Lambert

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.

    Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #102
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4

    Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.

    Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #540
    Val St. Lambert

    Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #18

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #447
    Orrefors

    Een schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #103

    Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.

    Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #766
    Daum, France

    Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.

    Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #201
    Cartier

    Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.

    Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #377

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #139

    “De watermolen”. Olieverf op karton. Toegeschreven aan Hip. Boulenger.

    “Le moulin à eau”. Huile sur carton. Attribué à Hippolyte Boulenger.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #493

    Een lot ivoor, bestaande uit twee verschillende vaasjes, dertien messenleggers en een beeldje van een geisha.

    Lot d’ivoires comprenant deux petits vases divers, treize porte-couteaux et une statuette d’un geisha.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #714
    A. De Gentille

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534

    “Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.

    “Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.
    No longer available
    Dim. 17 x 13 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #131

    Een gevarieerd lot met zakmesjes, schaartjes, gespen enz. Overwegend van verzilverd metaal.

    Lot varié de couteaux de poche, de ciseaux, de boucles etc. En grande partie en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #740
    Camiel De Cock

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #732

    Een lot van drie kalligrafische werken op rijstpapier. China.

    Lot de trois oeuvres calligraphiques sur papier de riz. Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #760

    Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #56

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #441

    Een lot aziatica, bestaande uit twee vaasjes, een theepot, twee kopjes, een kannetje en zes verschillende schoteltjes, waarvan drie XIXe eeuw. Haarscheuren en beschadigingen. We voegen er een vaas van blauw en wit aardewerk aan toe.

    Lot d’objets asiatiques comprenant deux petits vases, une théière, une verseuse et six petits plats différents dont trois du XIXe siècle. Cheveux et dégâts. Nous ajoutons en vase en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #48

    Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.

    Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #728

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More