Similar lots by type
-
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#208Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25 / 35 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#202Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#205Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#114Een lot porseleinen figuurtjes, bestaande uit een musicerend koppel, een ballerina (kleine beschadiging aan het kant) en een fazant van Beiers porselein en een jongen met paraplu van Kopenhaags porselein.
Lot de figurines en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#115Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#119Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#150Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 250 -
#63Leonardo TorfsPeriod: °1927“Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#153Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#149Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#46Leonardo TorfsPeriod: °1927“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#25Sun TopEen verrekijker in etui.
Binoculaires dans l’étui.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 35 mmEstimate: € 20 / 25 -
#133Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#164Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Fr. Smets“Oude kempische hoeve” & “Zicht op het Oosterhuis”. Twee tekeningen potlood en inkt) op papier, waarbij de tweede naar een oude gravure. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1990 & 1993.
“Ferme de la Campine” et “Vue de la Oosterhuis”. Deux dessins en crayon et encre dont le deuxième d’après une ancienne gravure. Signés et datés 1990 et 1993.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 |29 x 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#24“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79Monart“Lachende clown.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
Clown qui rit. Huile sur toile, signée et datée '71 '.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 80 / 120

