#82Een beeldje van een hond op marmeren sokkel.
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Een paar decoratieve glazen knopen. Grijs en licht blauw.
A pair of decorative glass buttons. Gray and light blue.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 11 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#292Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
#16Een Chinees porseleinen vaas met figuur en floraal decor. Onderaan gemerkt “D A China”
#288Een antieke koperen ketel.
#38CapodimonteEen polychroom aardewerken vaas met reliëf decor van bloemen en cherubijnen. Gemerkt onderaan.
A polychrome earthenware vase with relief decoration of flowers and cherubs. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een lot van 4 vintage likeurglaasjes in gekleurd glas.
#210Henry DeanEen grote groene glaspasta cilindervaas. 55/13 aspen.
A large green glass paste cylindrical vase. 55/13 aspen.No longer availableOnline onlyDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60