Other lots by Flora, Gouda
-
#127Flora, Gouda
Een lot plateel met mat glazuur, bestaande uit vaasjes, schotels en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/25 -
#8Flora, Gouda
Een gevarieerd lot Gouda, bestaande uit schaaltjes, vazen enz. Twintig stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#7Flora, Gouda
Een lot meerkleurig mat plateel, bestaande uit een schenkkan, een dekselvaas, drie asbakken, twee dekseldoosjes, een bol vaasje e,n vijf verschillende schalen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 - 27 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#2
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een siervaas met Egyptische tekens van Guerin, een sierkruik van Pitot en een merkwaardige koffiepot van Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#62Royal Zuid-Holland
Een art nouveau oorvaas van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#38Arnhemsche Fayencefabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kruiken, twee vazen en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#112Royal Zuid-Holland
Twee vaasjes en een kandelaar van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#91Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote ronde schotel, twee diepe schotels een achthoekige schaal, een lage kom, drie schenkkannen en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 16 - 18 cm; Ø: 22 & 30 cmEstimate: € 20/45 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#134Faïencerie René Dubois, Mons
Drie stuks aardewerk, bestaande uit drie vazen, twee schenkkannen, een kleine jardinière en een kleine schouwpendule. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 15/40 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#132Céramique Montoise
Een grote balustervaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25/40