Other lots by Flora, Gouda
-
#127Flora, Gouda
Een lot plateel met mat glazuur, bestaande uit vaasjes, schotels en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/25 -
#8Flora, Gouda
Een gevarieerd lot Gouda, bestaande uit schaaltjes, vazen enz. Twintig stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#7Flora, Gouda
Een lot meerkleurig mat plateel, bestaande uit een schenkkan, een dekselvaas, drie asbakken, twee dekseldoosjes, een bol vaasje e,n vijf verschillende schalen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 - 27 cmEstimate: € 15/25
Other lots in this auction
-
#86Royal Zuid-Holland
Twee verschillende grote schenkkannen met meerkleurige bloemendecors ‘Margaret’ & ‘Vernon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/35 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15/25 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#24Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met glansglazuur, bestaande uit een theepot, vier kannen, een vaas een een schotel, versierd met verschillende meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 15/25 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#102Royal Zuid-Holland
Twee schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Corona’. Begin ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 20/30 -
#104Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een ol kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 15/35 -
#25Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee vaasjes, drie potjes en een kaartenhoudertje op violonvormig plateau. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 11 cmEstimate: € 25/45 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#118Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie verschillende schenkkannen en een grote flesvaas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 20/30