Other lots by Jumbo, Gouda
Other lots in this auction
-
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#82Zenith, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote oorvaas, een vaas op voet, een aperitiefschaal, een hoge schaal, twee kannen, een designvaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 9 - 29 cmEstimate: € 15 / 30 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#9Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier cachepots, twee schenkkannen, een kandelaar en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Céramique Montoise
Een grote vaas, een schenkkan en een dekseldoosje van meerkleurig glanzend aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 15 / 25 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134Faïencerie René Dubois, Mons
Drie stuks aardewerk, bestaande uit drie vazen, twee schenkkannen, een kleine jardinière en een kleine schouwpendule. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 15 / 40 -
#54Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een schenkkan, een dekselpot en twee klompjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 4 - 27 cm