Other lots by Jumbo, Gouda
Other lots in this auction
-
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25/40 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#78Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een vaas en een cachepot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 - 26 cm -
#117Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een driedelig rokerssetelletje op plateau (randschilfer), een schaal op voet, een klompje, een eivormig doosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20/35 -
#56Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een schenkkan en een schotel met decor ‘Londres’, een grote balustervaas en een schotel met decor ‘Blufri’, een dekselvaas met decor ‘Logani’ en een schotel met decor ‘Bianca’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 - 40 cm; Ø: 30 - 33 cmEstimate: € 30/50 -
#136Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit viijf verschillende vazen en een dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#74Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een zeshoekige vaas, een grote vaas en een kwispedoor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 25/50 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25/35