Other lots by Royal Zuid-Holland, Gouda
#12
Twee verschillende vazen van meerkleurig glansplateel met decor ‘Juliana’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 33 cm -
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#96Céramique Montoise
Een oorvaas van Bergens plateel met een meerkleurig gestileerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm -
#111Schoonhoven, Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 15 cm -
#78
Een aardewerken cachepot met een decor van rozen op groene fond. Engels werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 26 cm -
#54
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#30Royal Zuid-Holland
Een inktpot en een dekselvaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Old-time’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30. glazen recipiënt intact.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. Ø: 18 cm; h: 28 cm -
#81Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#115Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#17Regina, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met een meerkleurig bloemendecor op oranje fond, bestaande uit een dekselvaas, een kraagvaas, een oorvaas en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 17 - 38 cm