Other lots by Royal Zuid-Holland, Gouda
Other lots in this auction
-
#81Nimy
Een paar cachepots van Belgisch aardewerk met een blauw op wit oriëntaals decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#87jumbo, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas zonder deksel, vier schenkkannen, drie vazen en twee schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 23 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#2Céramique Montoise
Een grote en een lage vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van Antine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 47 cm -
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm