Similar lots by type
-
#257Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#262Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 35 -
#50“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#162Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134DenbacEen kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#249Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#229Een lot van drie cameras:- Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje.- Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#219Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#289Yallet S.A.S.Een lot van tien lampenkappen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#246Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#270Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#151Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#256“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 16 -
#228MärklinEen lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#159Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#254Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#101Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#171Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11, 19 & 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#236Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#58Een vaas van paars en blauw Italiaans glas.
No longer availableOnline onlyDim. l: 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15 / 25 -
#131Vier verschillende vaasjes een melkpotje en een kaarsenhouder van blauw wit Delfst porselein.
Quatre vases différents, un pot à lait et un bougeoir en porcelaine de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm en kleinerEstimate: € 20 / 30 -
#278Atlas Editions“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#215Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.
Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.No longer availableOnline onlyDim. H:12-16cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Val Saint LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#82H. Bequet, QuaregnonEen sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10 / 15 -
#133Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#78Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10 / 15

