Similar lots by type
-
#218
Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25/35 -
#10
Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#59
Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#138
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#23
Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.
Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
« Gutes Rechtsmacht allzeit Knecht ». Un plat décoratif récent en porcelaine allemande.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#77
Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 101 cmEstimate: € 50/60 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/35 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#225
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#262
Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#4
Luchter van messing en kristal.
Lusre en laiton, cristal et opaline.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#52
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 107 cmEstimate: € 50/60 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
Deux oies en plastique. Un bec restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#78
Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.
Une théière arabe en laiton à décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#92
Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35/45 -
#299
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#232
Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#98
Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100/120 -
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#247Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60/100 -
#137
Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.
Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#119
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#245
Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 47 cmEstimate: € 200/250 -
#187Van de Velde
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#42Jerome & Company, Connecticut.
Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 39 cmEstimate: € 75/120 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/55 -
#275
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60/100