Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleur in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).

Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).

Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.
SKU: 0803160411.
Category: Glaswerk.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #157

    Een vaas van geïriseerd Maltees glas.

    Vase en verre irisant. Malte, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247

    “Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #507

    Drie glazen bollen met geschilderd interieur met dierenmotieven. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.

    Trois boules en verre, l’intérieur peint aux animaux dans des paysages. Travail chinois. Avec leurs socles en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #727
    BQ

    Een vaas van blauw glas met een floraal decor. Gemerkt.

    Vase en verre bleu à décor floral. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #583
    Yves Lohe
    Period: °1947

    “Eenden”. Een groep van brons en meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    “Canards”. Groupe en bronze et pâte de verre polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. l:46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #433

    Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.

    Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #298

    Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.

    Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #331

    Een klepkannetje en een octogonaal vaasje van iriserend glas in art nouveaustijl. Beide met metalen montuur, maar één beschadigd. Vermoedelijk Pallme König & Habel.

    Chope couverte et vase octogonal en verre irisé de style art nouveau. Les deux aux montures en métal, mais un accidenté. Probablement Pallme König & Habel.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.

    Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #603

    Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.

    Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #786

    Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #68

    Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #721

    Een paar olielampen van groen opaalglas, versierd met een gedrukt Chinees decor.

    Paire de lampes à huile en opaline verte. Décor chinois imprimé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #307

    Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitenmotief.

    Paire de pots couverts en bronze et verre à motif de losanges.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.

    Visage de femme en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #303
    de Vianne

    Een lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.

    Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #139

    Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.

    Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #348

    Een lot van acht zwanen van meerkleurig glaspasta in diverse maten en uitvoeringen. In de geest van Murano.

    Lot de huit cygnes en pâte de verre polychrome de différentes tailles et formes. Dans l’esprit de Murano.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #61

    Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.

    Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #483

    “Muzikanten”. Een groep van meerkleurig porselein. Eén vingertje beschadigd. Onderaan gemerkt. Engels werk.

    “Musiciens”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail anglais, marque sous la base. Un doigt manque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49
    Tony Vanos

    “Johannes de Doper en Christus”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “St. Jean-Baptiste et le Christ”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 128 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #676

    Grote vaas van porselein met Canton decor. China XXe eeuw.

    Grand vase en porcelaine à décor de Canton. Chine, XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #52
    F. Verpoorten

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #472

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.
    No longer available
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #97

    Paar windhonden van porselein, onderaan gemerkt K.E.

    Couple de lévriers en porcelaine. Marque K.E. sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #461
    Swarovski

    “Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.

    “Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #709

    “Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

    “Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #715

    Zeven poppen met porseleinen hoofdjes.

    Sept poupées aux têtes en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #455
    Alain Delon

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #350
    Meissen

    Porseleinen groepje met drie kinderen. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie.

    Groupe en porcelaine aux trois enfants. Marque sous la base. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #319
    Edgard Heirman

    “Witte berken”, “Spiegeling” & “Winter in Waasland”. Drie schilderijen, olieverf op doek. Allen gesigneerd.

    “Bouleaux blancs”, “Réflexion” et “Hiver dans le Pays de Waes”. Trois tableaux en huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More