“Missale Romanum”. 1899.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#38“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#30Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
#190“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
#169Een klepkan en een karaf van bruingeglazuurd steengoed met tinnen monturen.
#67Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/101 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Eau forte. Signée et numérotée 16/101 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
#51Leonardo TorfsPeriod: °1927“Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 33x 42 & 29 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
#203Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
“Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 32 cmEstimate: € 20 / 30