Other lots in this auction
-
#258Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#55Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#174“Compositie in reliëf”.
Composition en relief.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een vaas van kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#218Jean FaucqPeriod: 1900-1978“Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#109Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#288“Nieuwe Kerk, Delft, Westgevel”. Een zeefdruk achter glas (hoekje afgebroken).
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableOnline onlyDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30 / 35 -
#86Een driedelig theestelletje van wit metaal.
Un service à thé en métal blanc trois pièces.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#102Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit theepotjes, -kopjes en -schoteltjes.
Un lot varié de porcelaine chinoise, composé de théières, tasses et soucoupes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase récent en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#291Geo LefèvrePeriod: 1876 - 1953Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200

