#247Ripa
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#108
Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 3,35 gEstimate: € 40 / 80 -
#271
Een gevarieerd lotn Europees porselein en aardwerk, bestaande uit een juwelendoosje, kopjes en schoteltjes, een kom, een paar vaasjes enz.
Un lot varié de porcelaine et faïence européenne, comprenant une boîte à bijoux, des tasses et soucoupes, un bol, quelques vases, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#73
Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.
Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#105
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31
#77GDV, Bruère
Een porseleinen vijzel met stamper.
Un mortier et un pilon en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57E. Haegemans710
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204
Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
Un briquet Dupont plaqué or et un étui à cigarettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#4
Een paar kandelaars van geperst glas.
Une paire de bougeoirs en verre pressé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
#135
Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 3,90 gEstimate: € 40 / 60