#257Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
Une paire d'obélisques en plastique craquelés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
#201Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -