Other lots by Regina, Gouda
-
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#62Regina, Gouda
Twee kannen, een bolle vaas en een schotel op voet van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#33Regina, Gouda
Drie stuks meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een laag vaasje en een kannetje en een vaasje in art nouveaustijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm
Other lots in this auction
-
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#54
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, twee vazen en een dekselvaasje. Eén kan met haarscheur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een platte schenkkan, een kwispedoor, een zeshoekige dekselvaas en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 17 - 25 cm -
#23
Twee art nouveau vazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#2Céramique Montoise
Een grote en een lage vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van Antine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 47 cm -
#8Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit vier verschillende vazen en twee ronde dekseldoosjes. Gemerkt. Eén vaasje met barst aan de rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 27 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#116
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 18 - 40 cm -
#72
Een lot van drie verschillende aardewerken schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 24 - 35 cm -
#67Royal Zuid-Holland
Drie verschillende vaasjes en een schaaltje van meerkleurig Gouda-aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 8; h: 9 - 10 cm -
#60Royal Zuid-Holland
Zes verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 18 - 23 cm -
#63Arnhemse Fayencefabriek
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pique-fleurs, twee kannetjes en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12 - 15 cm