Other lots by Regina, Gouda
-
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#62Regina, Gouda
Twee kannen, een bolle vaas en een schotel op voet van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#33Regina, Gouda
Drie stuks meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een laag vaasje en een kannetje en een vaasje in art nouveaustijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm
Other lots in this auction
-
#107Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#45
Een lot van zes stuks Belgisch steengoed, bestaande uit drie vazen, een schenkkan, een lampvoet en een asbak. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#99Céramique Montoise
Een lot van zes stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaas, een diepe schaal, een mandje, een dekselvaas en een paar hoornvazen
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#116
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 18 - 40 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#101Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee oorvazen, een theepot, een schenkkan, een mandje, twee vaasjes (één met haarscheur), een klompje, een potje en een vierkante schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#54
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, twee vazen en een dekselvaasje. Eén kan met haarscheur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm