Similar lots by type
-
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#152Royal Zuid-Holland, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit twee theepotten, vier vazen, een kommetje, een aperitiefschaal en een dekselpotje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 38 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm
Other lots in this auction
-
#57Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#71Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20/40 -
#65Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/40 -
#115Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee bolle vaasjes, een vaas op voet en een dekseldoosje. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#176Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 26 cm -
#104Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#28
Een lot Hollands plateel meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een dekselvaas, twee verschillende knobbelvazen, een schenkkan, twee kruikjes, een vaasje, een theepot zonder deksel en drie schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 41 cmEstimate: € 40/50 -
#77Flora
Drie vaasjes van meerkleurig Goudaplateel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#109Inca, Gouda
Vijf dekseldoosjes van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met bloemendecors. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Iris aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11,5 & 14,5 cm -
#90Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#13
Een lot van negen borden van blauw en wit Belgisch aardewerk, o.a. gemerkt van Boch. We voegen er een vaasje van Brussels porselein aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 - 24 cmEstimate: € 20/30 -
#33Royal Gouda, Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vierdelig rokerssetje op plateau, twee vaasjes, een schenkkan en een kandelaar. Decor ‘Banda’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 3 - 24 cmEstimate: € 40/60