Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#112Royal Zuid-Holland
Een lot Goudaplateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier jardinières in verschillende formaten, een grote en een kleine schenkkan, een tabakspot, een potje en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#109Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle schenkkan, een schaaltje en twee verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 6 - 19 cm -
#108Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 - 23 cm -
#106Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit drie vazen, een siervaasje op voet, een sierkan en een kleine kandelaar. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#107Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#103Royal Zuid-Holland
Twee ronde schotels van meerkleurig aardewerk en een schaaltje en twee asbakjes met decor ‘Unique metalique’. Alen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø: 8,5 - 30 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm -
#82Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 31,5 cm -
#71Royal Zuid-Holland
Een aardewerken pique-fleurs met meerkleurig decor ‘Chardon’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#68Royal Zuid-Holland
Twee kannetjes, een kandelaar, een schaaltje op voet en een laaf vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 & 15 cm -
#67Royal Zuid-Holland
Drie verschillende vaasjes en een schaaltje van meerkleurig Gouda-aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 8; h: 9 - 10 cm -
#65Royal Zuid-Holland
Drie bolle vaasjes en een kannetje van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & 30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 9 cm -
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#60Royal Zuid-Holland
Zes verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 18 - 23 cm -
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#34Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie schenkkannen en een bol oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 34 cm -
#31Royal Zuid-Holland
Twee verschillende vazen van meerkleurig plateel. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 27 cm -
#30Royal Zuid-Holland
Een inktpot en een dekselvaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Old-time’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30. glazen recipiënt intact.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. Ø: 18 cm; h: 28 cm -
#26Royal Zuid-Holland
Een bol kruikje met meerkleurig glazuur. Decor ‘Nova’. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15,5 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#9Royal Zuid-Holland
Een vaasje van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Francesco’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16,5 cm
Other lots in this auction
-
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#83Ceramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselpot, drie vazen, een asbak, een kandelaar, een ronde schotel, een violonvormige schotel en vier borreltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#62Regina, Gouda
Twee kannen, een bolle vaas en een schotel op voet van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#6Céramique Montoise
Een lot Bergenplateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een zeshoekige tabakspot, een kwispedoor, een citruspers, een lage vaas en twee vazen op voet. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 10 - 28 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#58
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit twee bekers, een cachepot, een schenkkan, een asbak en twee vaasjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 5 - 20 cm -
#115Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#76Zenith, Gouda
Een lot van vier vintage vaasjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 15 cm -
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm