Similar lots by type
-
#489Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#629“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#569Jan Backx“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 22,5 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#642Een paar Japanse houtsneden. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#549Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#349Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#282Frans Masereel“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Zes oude gravures waarvan vier met maritieme scènes, één met zicht op Luik en één met diverse vlinders. Allen met de hand ingekleurd.
Six gravures anciennes dont quatre aux scènes maritimes, une présentant une vue sur Liège et deux des papillons divers. Colorées à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#59Romain Malfliet“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#4“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#494Robert Kostuck“Hands of fate 2” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Hands of fate 2”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#454“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#462“Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.
“Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#29Een lot oude gravures bestaande uit een portret van Joost Van De Vondel en een afbeelding van het Jezuïetencollege te Mechelen. XVIIIde eeuw.
Lot de gravures anciennes comprenant un portrait de Vondel et une vue du Collège des Jésuites de Malines. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#504Hoffbauer“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502Manuel Trinidad“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#644Een map met kleurenprenten met betrekking tot Chinese muurtekeningen uit de Tangdynastie. Ed. Wenwu. Peking, 1974. We voegen er een gedrukte Chinese scroll aan toe.
Portefeuille contenant des planches en couleurs concernant des dessins muraux chinois de la Dynastie T’ang. Ed. Wenwu, Pékin 1974. Nous ajoutons un rouleau chinois imprimé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#44Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#814“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#599Willem Dolphyn“Stilleven met fazant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 60 cmEstimate: € 550 / 650 -
#311Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#390Een groot lot fantasiehorloges voor dames en heren.
Grand lot de montres de fantaisie pour dames et hommes.No longer availableEstimate: € 100 / 300 -
#684“Man en vrouw”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Homme et femme”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.
Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#213Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 240 / 360 -
#797Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#512Soutine“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#52F. Verpoorten“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#844Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug en zit. Cannage grotendeels versleten.
Suite de six chaises en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers et sièges cannés (cannage usé).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#540MolinardEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50

