Similar lots by type
-
#454“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Frans Masereel“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een lot oude gravures bestaande uit een portret van Joost Van De Vondel en een afbeelding van het Jezuïetencollege te Mechelen. XVIIIde eeuw.
Lot de gravures anciennes comprenant un portrait de Vondel et une vue du Collège des Jésuites de Malines. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#644Een map met kleurenprenten met betrekking tot Chinese muurtekeningen uit de Tangdynastie. Ed. Wenwu. Peking, 1974. We voegen er een gedrukte Chinese scroll aan toe.
Portefeuille contenant des planches en couleurs concernant des dessins muraux chinois de la Dynastie T’ang. Ed. Wenwu, Pékin 1974. Nous ajoutons un rouleau chinois imprimé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#754Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#549Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#504Hoffbauer“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462“Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.
“Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#44Een lot van vier oude prenten, bestaande uit twee klassieke zichten, een zeeslag en een afbeelding van het Antwerpse stadhuis.
Lot de quatre estampes anciennes comprenant deux vues classiques, une bataille navale et une représentation de l’Hôtel de Ville d’Anvers.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#502Manuel Trinidad“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#814“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59Romain Malfliet“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#24Zes oude gravures waarvan vier met maritieme scènes, één met zicht op Luik en één met diverse vlinders. Allen met de hand ingekleurd.
Six gravures anciennes dont quatre aux scènes maritimes, une présentant une vue sur Liège et deux des papillons divers. Colorées à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#569Jan Backx“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 22,5 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#42Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#489Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#494Robert Kostuck“Hands of fate 2” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Hands of fate 2”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#642Een paar Japanse houtsneden. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#261Zusjes op het strand. Een groep van wit marmer. Omstreeks 1900.
“Les petites soeurs sur la plage”. Groupe en marbre blanc. Vers 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#114A. Van Kooten“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35 / 55 -
#839Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#649Twee Japanse schetsen, de ene met personages in een theehuis, de andere met een boer, die een kalebas omhoog steekt. We voegen er een Chinese tekening met een landschap op rijstpapier aan toe.
Deux croquis japonais, l’un aux personnages dans une maison de thé, l’autre d’un paysan montrant une gourde. Nous ajoutons un dessin chinois d’un paysage sur papier de riz.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#657“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#488Een lot Saksisch porselein, bestaande uit een musicerende dame, een dame voor de spiegel en een romantisch koppel. De eerste twee gemerkt onderaan.
Lot de porcelaines de Saxe comprenant une dame musicienne, une dame devant son miroir et un couple romantique. Les deux premières avec marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#34Emile Heremann“Landweg naar een dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin près d’un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#9Een lot van vier missalen:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Met ivoren omslag.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Parroisien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Met bakelieten omslag en in origineel etui. Omstreeks 1900.- “Parroisien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Omslag bekleed schildpad en versierd met een koperen reliëf van de H. Theresia.
Lot de quatre missels:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Couverture en ivoire.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Paroissien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Couverture en bakelite et tui d’origine. Vers 1900.- “Paroissien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Couverture écail et décor en cuivre repoussé représentant Ste-Thérèse.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#725Louis Govaere“Heilige familie op weg naar Jeruzalem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926. Kleine letsels.
“La Sainte-Famille en route pour Jérusalem”. Huile sur toile. Signée et datée 1926. Petits dégâts.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#547Een reiger van speksteen. Chinees werk.
Héron en pierre de lard. Travail chinois.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658“Madonna en Kind”. Lindenhouten beeldje in hooggotische stijl. Sporen van polychromie.
“Vierge à l’enfant”. Statuette en tilleul de style haut gotique. Traces de polychromie.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 50 / 80

