Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.

Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.

Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.
Online only
SKU: 0104190197.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #197
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #271

    Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #155

    Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.

    Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een modelboot met elektromotor. Schade.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #309
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #294

    Een lot glazen vingerkommetjes, waarbij zes kleurloze, twee roze en vier groene.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #215

    “St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.

    “St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #161
    Jean Gilles

    “Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.

    ”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #60

    Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #35
    Yashika T3

    Een compactcamera op batterijen. In tasje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #194
    Valentijn De Waele
    Period: °Hamme 1918

    “Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.

    “Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #168
    Etienne Bosch

    “Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More