Similar lots by type
-
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#102M. Paulin
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
"Interior with Two Ladies". A 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by M. Paulin. -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978
“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
Other lots in this auction
-
#33
Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met emaille- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
-
-
-
-
#43Marc Sleen
Een lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#313Delfts blauw
Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.
-
#91Dupuis
“Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomqiue 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
-
#153
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.