#16Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 40/60 -
#69Royal Zuid-Holland
Een zeshoekige inktpot en een kruikje van Gouds aardewerk met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt. Art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 25/35 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
#117Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een driedelig rokerssetelletje op plateau (randschilfer), een schaal op voet, een klompje, een eivormig doosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#6Royal Zuid-holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#19Royal Zuid-Holland
Twee designvazen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij de grootste met decor ‘Wildo I’ en de andere met decor ‘Blami’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#68Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#137céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 20/30 -
#95
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30/50 -
#77Flora, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannen en drie vaasjes met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 15/30 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#131Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een oorvaas, twee bolle kannen en een bonbonnière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30/40