Similar lots by type
-
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105
Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 16 x 11cmEstimate: € 35 / 45 -
#89Bavaria
Een lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 5 x 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#161
Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#208
Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H: 9-24 cm -
#265
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#51
Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#169
Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#107Gotha Pfeffer
Een lot van 2 Gotha Pfeffer porseleinen hondjes, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Gotha Pfeffer porcelain dogs, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 15cmEstimate: € 25 / 50 -
#198
Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27
Een lot van 3 Chinees porseleinen kommetjes. Divers en meerkleurig decor.
A lot of 3 Chinese porcelain bowls. Diverse and multicolored decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 7,5 x Ø15cmEstimate: € 35 / 50 -
#124
Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 14,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#123
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#270Bavaria
Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 6-23 cm -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#28
Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162
Een lot van 3 porseleinen beeldjes met hond en 2 rozen.
A lot of 3 porcelain figurines with a dog and 2 roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H: 12-13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#259
Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#154
Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 15,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#29
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#26
Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#6
Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.
A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 51Estimate: € 45 / 55 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#99Maria Innocentia Hummel
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, gesign onderaan, in originele doos
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 11,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#9
Een paar Chinees porseleinen kommen, versierd met bloemdecor en wapenschilden “Overijsel” / “Groningen”. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain bowls, decorated with floral decoration and coats of arms "Overijsel" / "Groningen". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 8 x Ø21cmEstimate: € 40 / 50 -
#267
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#172
Een messing lampadaire met kap en 2-lichtpunten, steunend op 3 klauwpoten.
A brass lampadaire with shade and 2 light points, resting on 3 claw feet.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 162 x Ø 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Dresden
Een klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45 / 50 -
#257
Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 80