Similar lots by type
-
#289
Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80/120 -
#246Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#242
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#291
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#244Carl Scheidig
“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25/35 -
#144
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#199
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#177
Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#234
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#227
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#179
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#89
“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40/50 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#228
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#261
Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#276
Vaas, groen met afbeelding bloem, Art Nouveau.
Vase, vert avec image de fleur, Art Nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h38cm x Ø22cmEstimate: € 45/55 -
#146
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100/140 -
#249Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#267
Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#206
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#164
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#139
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h : 36 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#279Max (?)
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#33Daum, France
Negen messenleggers van gegraveerd kristal.
Neuf porte-couteaux en cristal gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#123
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
Deux poupées geisha japonaises sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 25/35 -
#85
Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.
Vase années 60, peint à la main, marquage en bas 1104/26.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h26cm x Ø18cmEstimate: € 40/60 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
Un baromètre banjo plaqué. Un instrument manque.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35 -
#82
Een lot aardewerk en porselein met diverse sauskommen, een kan e.d. Met merken van Lunéville en andere.
Un lot de faïence et porcelaine avec diverses saucières, une cruche, etc. Avec des marques de Lunéville et autres.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#59
Rotan gevlochten kussen/neksteun.
Oreiller/coussin tissé en rotin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b23cm x h15cmEstimate: € 15/25