Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.

Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.

A lot of lace +- 100 pieces of various types of lace handwork and machine-made, including small and large doilies, coasters, tablecloths, etc. One large machine-made tablecloth and two aprons.
SKU: 2708240710.
Category: doek.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #710
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #179
    Henri Van Melle
    Period: 1859-1930

    “Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #332

    “Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Poultry". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #79
    Henry Brent

    “Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    “De Denker”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #114

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #84
    Staf Timmers

    “Landschap met dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Landscape with village view." A painting, oil on canvas. Signed and dated '87 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #162
    Mieke Janssens-Adriaens

    “Vennezicht met boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “MIJA”.

    "View of Venne with Forest Landscape". A painting, oil on canvas. Signed "MIJA" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 89 x 129 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #42
    Simone Leconte

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #415
    Alfred Renoleau

    Een art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.

    An Art Deco inkwell in 3 parts, signed at the bottom A Renoleau.
    No longer available
    Dim. 8 x 10 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #449

    Een spiegel in een houtgesculpteerde kader met verliefde vogels en een overvloed aan bloemen.

    A mirror in a wooden sculpted frame with lovebirds and an abundance of flowers.
    No longer available
    Dim. 100 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Een mooi versierde regulateur. Begin XXste eeuw.

    A beautifully decorated regulator clock. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 88,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with two brilliants with a combined weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 0,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #94
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    ‘Zonder titel’, een ets op papier, getekend binnen en buiten de plaat en genummerd 8/100. Door Floris Jespers.

    ‘Untitled’, an etching on paper, signed within and outside the plate and numbered 8/100. By Floris Jespers.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #60

    Een 18 k wit en geelgouden schakelarmband.

    An 18k white and yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 12,80 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #384

    Een lot van 2 vintage blikken dozen, bestaande uit ee koffieblik, gemerkt “Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers “ en een doos onderaan gemerkt “GBC°”.

    A lot of 2 vintage tin boxes, consisting of a coffee tin marked "Etabl. J.Schuybroek, S.A Hoboken-Anvers" and a box at the bottom marked "GBC°".
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 16 & 17 x 30 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een Franse rapier degen, inscriptie aan de kling. Eind 19e eeuw.

    A French rapier sword, inscription on the blade. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #203

    Een bronzen wijwateremmer met diverse inscripties, 19e eeuws.

    A bronze holy water bucket with various inscriptions, 19th century.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 21 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #690

    Een 18 karaats witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.

    An 18 karat white gold flower-shaped ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.34 ct.
    No longer available
    Dim. 2,98 g
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More