Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.

Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.

A lot of lace +- 100 pieces of various types of lace handwork and machine-made, including small and large doilies, coasters, tablecloths, etc. One large machine-made tablecloth and two aprons.
SKU: 2708240710.
Category: doek.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #710
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #114

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #42
    Simone Leconte

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    “Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.

    "Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.
    No longer available
    Dim. 121 x 141 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #84
    Staf Timmers

    “Landschap met dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Landscape with village view." A painting, oil on canvas. Signed and dated '87 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #79
    Henry Brent

    “Bos -en Rivierlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest and River Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    “De Denker”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #179
    Henri Van Melle
    Period: 1859-1930

    “Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #332

    “Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Poultry". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162
    Mieke Janssens-Adriaens

    “Vennezicht met boslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “MIJA”.

    "View of Venne with Forest Landscape". A painting, oil on canvas. Signed "MIJA" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 89 x 129 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #49

    Een lithografie op papier, gemonogrammeerd ‘GP’ en genummerd 7/8.

    A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #778

    Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #659

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Een groep in meerkleurig biscuit met de voorstelling van een tamme beer en 3 figuren.

    A group in multicolored biscuit depicting a tamed bear and 3 figures.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #534
    Kashmir

    Een Indisch handgeknoopt tapijt met zijde, Kashmir. Met certificaat.

    An Indian handmade silk carpet, Kashmir. With certificate.
    No longer available
    Dim. 355 x 257 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #738

    Een paar Wajang Golèk poppen met een blauw en groen gelaat. Vroeg 20ste eeuw.

    A pair of Wajang Golèk puppets with blue and green faces. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een paar klassieke houten kandelaars.

    A pair of classic wooden candlesticks.
    No longer available
    Dim. 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Een Japans porseleinen vaas met figuratief decor en foo dogs, als tafellamp.

    A Japanese porcelain vase with figurative decor and foo dogs, converted into a table lamp.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #120

    Een 18 kt Driekleurig gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    An 18 kt tricolor gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.82 ct in total.
    No longer available
    Dim. 13,45 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #702

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    No longer available
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #583
    Rousseau

    ‘Allegorie op de telecommunicatie’. Zamakken beeld, eerste helft 20ste eeuw. De telefoonstaaf is gelijmd.

    'Allegory of telecommunication' Zinc alloy sculpture, first half of the 20th century. The telephone receiver is glued.
    No longer available
    Dim. h 64,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More