“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cm -
#9Een handgeschilderd damesportret, pastel op papier.
Portrait de femme peint à la main, pastel sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 8 cmEstimate: € 35 / 50 -
#38Tony Reniers“Zicht op de moestuin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Vue du potager”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een lotje, bestaande uit een achthoekig gelakt juwelendoosje met slotje in de vorm van een schildpad, twee smeedijzeren kandelaars en twee juwelenhangertjes in de vorm van paspopjes.
Petit lot, composé d'un coffret à bijoux octogonal en laque avec fermoir en écaille, de deux bougeoirs en fer forgé et de deux pendentifs bijoux en forme de mannequins.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 21 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
#107Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
#157Een messingen bel.
Une cloche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#4Een blaker van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Une applique en porcelaine Imari. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#286Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294Edwig Goyvaerts“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 26 cmEstimate: € 40 / 50