#281“Artillerie”. Een prent op papier.
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#92Een decoratief houten dekseldoosje met decor van schelpen. Cuba, 2003.
#209Een lot van 3 stuks Imari porselein, een dekselvaas en een cache-pot gemerkt ‘Gold Imari’ met een groene achtergrond en een decor van bloemen en vogels en een vaas gemerkt Saji Imari.
#26Een Chinees porseleinen gemberpot, niet gemerkt.
#18Een paar polychroom plaasteren beeldjes van een jonkvrouw en heer.
A pair of polychrome plaster statues of a noblewoman and nobleman.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Luc VerleePeriod: °1939“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
#173Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
#156Een houten beeld van Napoleon te paard.