#67Paul HellerPeriod: 1935
Een vaas in Booms glas met gouden accenten, ontworpen door Paul Heller. Schilferschade aan de rand.
#72
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#38
Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl. -
#168
Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
A cast glass sculpture of a seagull. -
#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#154
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags.