#50“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
Vierge à l'enfant . Une statue en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101“Landschap met molen in de verte”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd V A en op de verso gedateerd 1937.
Paysage avec un moulin au loin . Huile sur panneau. Monogrammé V A et daté 1937 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#204Een schaal van Italiaans glaspasta.
#249R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#116K. Librowicz“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 56 cmEstimate: € 50 / 100 -
#189Pe. De. (Pieter Dienes)Een oude koffiemolen.
#75Een kleine houten wandconsole met engelenkop.
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#137GoldbühlEen messingen reiswekkertje. Duits werk.
Un réveil de voyage en laiton. Travail allemand.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 15 / 20 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.