#31Liebig ChromoTwee Chromo-albums met een partij losse prentjes.
#90Een spiegellijst in empirestijl met verzilverd bronzen versieringen.
Un cadre de miroir de style Empire avec des décorations en bronze argenté.No longer availableOnline onlyDim. 175 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
#172Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#27Een vleessnijbestek in houten staander met messingen pootjes.
#67“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185“Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.
#272Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80