Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.

Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.

Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.
Online only
Dim. Ø: 12 - 33 cm
SKU: 2706220272.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #272
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #38

    Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.

    Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #55

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #224

    Twee sierglazen in meerkleurig glas.

    Deux verres décoratifs en verre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #28

    Een lot apothekerspotten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm - 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #87

    Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #158

    Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.

    Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 15 / 20

Other lots in this auction

  • #202
    Kaiser

    “Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #109

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #62
    Nicole Halsberghe

    Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.

    Neuf invitations et cartes de vœux encadrées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #276

    Een grote spaarpot in de vorm van een varken.

    Une grande tirelire en forme de cochon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Een design kaarsenhouder van metaal.

    Bougeoir design en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #144

    Een gepatineerd houten vuurtorentje. Draagt monogram onderaan.

    Un phare en bois patiné. Porte un monogramme en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #200

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #126

    “Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.

    "Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #215

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 226 x 122 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #133

    Drie dekselpotjes van Limogesporselein met vergulde decors van laurierbladeren en bijen op groene panden. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More