Similar lots by type
-
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 81 cmEstimate: € 25/45 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#28
Een lot apothekerspotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 9,5 cm - 23 cmEstimate: € 20/25 -
#87
Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#145
Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#13
Een kunststoffen lamp in de vorm van een romantisch tafereel. “Twee verliefden.” Naar een werk van Moreau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 89 cmEstimate: € 50/80 -
#17
“Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 21 x 20 x 10 cmEstimate: € 35/45 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#226Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire
Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 35/45 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#18
Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15/25 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#176Anna Club Plush
Een plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20